Maliye Anlaşmalı Hızlı Kaliteli ve Güvenilir Matbaa Hizmetleri

Karton Çanta

Günümüzde üretimde, satışta, dağıtımda pazarlama etkin. Direk pazarlama olduğu gibi dolaylı pazarlama da aktif şekilde kullanılıyor artık. İşte dolaylı pazarlamanın aktif kullanıldığı bir dünyada KARTON ÇANTA  ciddi bir dolaylı pazarlama şekli olmaya başladı.

Peki nedir bu karton çanta?

Karton çanta, Amerikan Bristol veya Krome karton denilen kartonların üstüne basılan, işletmelerin kendine özgü logo, tema, görsel yada ön palana çıkarmak istedikleri kampanyaları kartonun üstünde görselleştirdikleri ürünlerdir.

Karton çantada Amerikan Bristol karton kullanılması kaliteyi iki tık yukarı taşır. Nedeni her iki yüzü beyaz ve baskı alan tarafı Krome kartona göre daha nettir.

Karton çantalar firmaların isteği, yada tasarıma uygunluğu açısından mat veya parlak selefon yapılır.

Karton çanta da işçilik en öneli kısımdır. Karton çantanın dipleri ve kenarları tutkal ile sıvanırsa yapışmama, kopma gibi sorunlar yaşatabilir. O yüzden karton çanta imalatında ayakkabıcılarında kullanıldığı sert yapıştırıcılar kullanmak gerekir.

Gelelim karton çanta üretiminin son kısmına. Karton çanta ipleri neredeyse her renkte mevcuttur. Yalnız fantastik bir iş yaptığını düşünen  varsa karton çantaya kurdela ip yakışır.

Gerisi kaldı haydi hayırlı, bereketli işler…

Karton Çanta Fiyatları’nı buradan inceleyebilirsiniz.

İletişim Formu

Yaptığımız İşler