Maliye Anlaşmalı Hızlı Kaliteli ve Güvenilir Matbaa Hizmetleri

Fuar Kiti Nedir?

Fuar Kiti, dilimizin yeni alışmaya başladığı bir terim. Nedir Fuar Kiti ve nerden icap etti bu tabir?

Çağımızda kaliteli, ekonomik ürün üretmek artık yeterli değil. Hele de globalleşen dünyamızda. Yeni nesil tasarımlar, üretiminde yüksek teknoloji kullanılan ürünlerin  yeni pazarlara ulaşmasında Fuarlar olmazsa olmazlar haline geldi. İşletmeler, kurumsal yapılar fuarlara katılırken sadece ürettikleri yada pazarladıkları ürünleri yada sadece katalogları standlarına koymuyorlar tabi ki. İşte burda fuar kiti dediğimiz tabir giriyor devreye.

Fuar kiti ‘nde neler var?

Bizde yani Forma Matbaa da alternatif çok.

Küp Blok

Küp Blok içlerinde 70-80 gr. 1. Hamur kağıtların bulunduğu, genellikle tek renk baskılı olan ama isteğe ve tasarıma göre çok renkli baskılarında yapılabilindiği; dış kabı Amerikan Bristol denilen karton üstüne çok renkli baskı yapılarak görsel bir zenginlikle yapılan bir promosyon ürünüdür.her

Küp Blok promosyon hizmetlerinde en çok tercih edilen ürünlerdendir.

Küp Blok iç yaprak sayısı 250, 500 veya 750 li tercih edilebilinir.

Bloknot

Bloknot denince değişik varyasyonları yapıla bilinen bir promosyon ürünü sözkonusudur.

Spiralli Bloknot en çok tercih edilen olsa da maliyetlerde farka sebep olduğu için sırttan tutkallı olanları da tercih edile bilinir.

Spiralli Bloknot yada Sırttan Tutkallı Bloknot dışında Amerikan Cilt Bloknot da az tercih edilir bir Bloknot cinsidir.

Bloknot un ortak biz özelliği yoktur. Örneğin 50’li veya 100’lü olabilir. A4(21x29), A5(14x20), A6(14x10) olabilir.

Tabi promosyon denilince değişik cins kalemler, vb. girer işin içine ama tüm bu ürünleri taşımada yardımcı olacak olan Karton Çanta dır.

Karton Çanta ; Kraft veya Amerikan Bristol denilen karton cinsi ile üretilen, ip saplı bir çanta cinsidir.

Fuar kitlerinde Amerikan Bristol’e yapılan Karton Çanta tercih edilmelidir. Çünkü fuarlarda katalog değişik promosyon ürünleri beraber Kraft kâğıda yapılan Çanta da sağlıklı olmayabilir. Karton Çanta dip kartonlu ve derby yapıştırmali ise mukavemeti daha güçlü olacağından Amerikan Bristol Karton Çanta tercih edilmelidir.